SkyRail

Yeni bir yaşam alanı...

SkyRail Katlamalı Raylı Tente pergolenin şıklığını yaşam alanlarınıza taşıyor. Olumsuz hava şartlarına dayanıklı, kış şartlarında da rahatça kullanılabilen uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabilen tente sistemidir.

Fonksiyonelliği ve stili dış mekana taşır. Kullanılabilir açık alanları genişletmek ve açık alanlardaki fonksiyonelliği arttırmak için dizayn edilmiştir. 

Herhangi bir mekana kolayca entegre edilebilmektedir. Yüksek kalitesi ve modern tasarımıyla dış mekanın yağmurdan ve güneşten korunmasını sağlar.

Sistem, SOMFY motor sistemi ile tamamlanmıştır ve uzaktan kumanda ile açılıp kapatılmaktadır. Katlanabilir tente sisteminin kumaşı SIOEN COATING DISTRIBUTION ile dikilmiştir. 

 

  • Sistemin kapanması, üzerindeki tentenin katlanarak geriye çekilmesi ile sağlanır.
  • Sistemin konstrüksiyonu aluminyumdan üretilmektedir.
  • Sistemin etrafı katlamalı sürgülü cam yada kristal mika ile ayrıca kapatılabilir, böylece mekanınızı kışın yağmurundan ve soğuğundan etkili bir şekilde koruyabilirsiniz.
  • SkyRail modeli ayrıca çift açımlı olarak da üretilebilir. Bu şekilde ister aynı anda iki yöne, sağa ve sola olmak üzere açılabilir ya da bir tente kapalıyken diğerlerinin açık kalması sağlanarak tente kullanım alanının belirlenmesi sağlanabilir.

 

*Sistem Katlanabilir Raylı Tente
*Cephe 200 cm. - 1300 cm.
*İleri Açılım 200 cm. - 1000 cm.
*Kontrol Uzaktan Kumandalı