Hakkımızda

Efes Çadır Branda Tente Dekorasyon Tasarım Proje Madeni Eşya Tekstil Ürünleri San. Tic. A.Ş. olarak İzmir’de 1968 yılında küçük bir atölye anlayışı ile yola çıktık. Yarım yüzyılı aşan tecrübemiz ile sektördeki gelişmeleri yakından izleyerek ve entegre olarak günümüzde 7000m2 kapalı alan modern ve teknoloji entegreli üretim tesislerimizde hep uluslararası kaliteyi hedef aldık.

Alanımızda ; pergola tente, bioklimatik tente , kış bahçeleri ve sistemleri, otomatik tente modelleri, store sistemler, endüstriyel genel maksat çadırları, kamp çadırları, araç ,kamyon brandaları ve sistemleri konusunda modern standartlarda gelişerek üretim yapmaya devam etmekteyiz.

Yenilikçi ve atılımcı kimliğimiz sayesinde sürekli kendimizi geliştirdik, müşterilerimize daima beklentilerinin bir adım ötesinde hizmet sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Üretim tesisimizde CAD-CAM destekli model tasarımı, parçaların otomatik konveyorlü fırınlarda elektrostatik boyama metoduyla boyanması, üretim hatlarında parça ve profillerin montajı gibi prosesler yapılmaktadır.

Ar-Ge’ye önem veren firmamız sürekli yenilik ilkesi ile gölgelendirme üzerine kreatif çözümler üretmeye devam ederken, gelişmiş test cihazları sayesinde de ürünlerini kullanıma sunmadan önce kontrol etme imkanına sahiptir. Ayrıca profesyonel proje ekibimiz, mimari projeleri uygulama aşamasından önce 3D görselleştirme imkanı sunmaktadır. Bu anlamda tüm yönetim süreçleri için otomasyon teknolojileri, iletişim ve kablosuz bilgi entegrasyonuyla bütünleştirilmiş bir süreç sunma çalışmalarını yürütmekteyiz. İşletmemizde kurduğumuz güçlü Endüstri stratejisi ile sahip olduğumuz öncelikli özellikler şunlardır: seri üretim koşulları altında ürünlerin güçlü şekilde özelleştirilmesi, yenilikçi otomasyon teknolojisi, optimizasyon ve yeniden yapılandırma.

Uluslararası ve ulusal standartlara göre üretim yapan firmamız müşteri odaklı kalite anlayışı ile hizmet etmektedir. Yaygın distribütör satış kanalları ve proje çözüm odaklı yaklaşımıyla Avrupa, Amerika, kıtalarında farklı ülkelerde de iş ortakları ve bayiler ile faaliyet göstermektedir. Firmamız, iş gücü ve teknolojiye yaptığı yatırımlar sayesinde modern ve yüksek kaliteli ürünleriyle uluslararası alanda adından sıkça söz ettiren bir firma konumuna gelmiştir.

Asla ödün vermediğimiz kalitemiz, satış sonrası kesintisiz hizmet anlayışımız ve eksiksiz hayata geçirdiğimiz "mutlak müşteri memnuniyeti" ilkemiz ile daima sektörümüzün standartlarını belirledik, belirlemeye de devam ediyoruz.

Biliyoruz... Bugün olduğu gibi yarınlarda da, meslek etiği ve ahlaki değerlerimizden ödün vermeden seçkin mekânlara bambaşka boyutlar katmanın heyecanını ve gururunu yaşamaya devam edeceğiz.