Sabah Gazetesi Röportajımız Yayınlandı!

50 Yıldır Sektörde Lider Firma : EFES

Türkiye’nin tente ve branda denince ilk akla gelen firmalarından olan Efes, bu yıl sektördeki  50.yılını kutladı.

Çok sayıda çalışanı ve en gelişmiş teknolojiye sahip üretim yatırımlarıyla Efes, Türkiye’ye ve Dünya’nın farklı ülkelerine ihracat yapan dev bir sanayi kuruluşu haline gelmeyi başardı.

“Farkımız yarım asırlık tecrübemiz ve kalitemiz”

Recep KAYA, Özkan KAYA ve Mustafa KAYA’nın yönetiminde sektörde fark yaratmaya devam eden Efes, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti prensibiyle yollarına her yıl daha da güçlenerek devam etti. Şirketin kurucusu Recep KAYA, sektörde müşterilerine daima rakipleriyle kıyaslanamaz ürünler sunduklarını ifade ederek, “Farkımız yarım asırlık tecrübemiz ve kalitemiz” diye ekledi ve hedeflerini daha da arttırdıklarını belirtti.

SKYRAIL Dünyaya Açılıyor

Efes’in deneyimli ve uzman proje ekibiyle birlikte, her mekana özel olarak projelendirdikleri ve Türkiye’de çok fazla tercih edilen Skyrail pergola tente sistemi, diğer birçok ülkede de kalitesinden ve tasarımından söz ettirdi.

Bu sistem sayesinde kalite ve dizaynı bir araya getirirken, aynı zamanda açık alanların estetik bir şekilde kapatılıp kullanışlı alanlar haline gelmesini sağladıklarını ifade eden firma, Skyrail sistemi ile birçok ülkeye ihracat yaparak hedeflerini daha da yükseğe taşıdıklarını belirtti.

“İhracatta hedefimiz tüm dünya pazarlarına girmek”

Efes Çadır Branda Tente Dekorasyon Tasarım Proje San. Tic. A.Ş. yönetim kurulu üyesi Mustafa KAYA, hedeflerinin tüm dünya pazarlarına girmek olduğunu belirtti.

Yaptıkları her yeni projeyle beraber kendilerine tecrübe katmaya devam ettiklerini ifade eden KAYA, “Ürün kalitemizi, üretim teknolojimizi, kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirirken, pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırarak müşteri memnuniyeti yaratmayı kendimize vizyon edinmeye devam edeceğiz.” dedi.